İçmeler Evden Eve Nakliyat

İçmeler Evden Eve Nakliyat

İçmeler evden eve nakliyat firması olarak biz size önce doğru bilgi vermek ile yükümlüyüz. Doğru bilgi sizin doğru hizmet alabileceğiniz firmayı seçim yapabilmeniz için size yardımcı olacaktır. Artık toplum arasında İçmeler taşımacıları ile hırsız ve dolandırıcılar nerede ise aynı anılmaktadır. İçmeler Taşımacı denildiğinde acaba dolandırıcı olmasın acaba korsan olmasın kaygısı oluşmaktadır. Maalesef bu imaj oluştu.

Güveni İçmeler Evden Eve Nakliyat

Hangi İçmeler evden eve nakliyat firması güvenlidir? “Kimse benim ayranım ekşi demez” diye bir söz vardır. Hiçbir İçmeler nakliyatçısı ben güvenli değilim demez, diyemez. Fakat güvenli şirkette olması gereken özellikler vardır ve bunlar şirketlerde var mı yok mu araştırılabilir, sorulabilir, öğrenilebilir.

Güvenli İçmeler evden eve nakliyat firmasında olması gereken özellikleri sıralayabiliriz.

  • -İçmeler nakliyat firmasının resmi kurumsal kimliği olur. Nedir resmi kurumsal kimlik? Vergi kaydıdır.
  • -Taşıma yapabilmesi için gerekli olan şehir içi ve şehirler arası nakliyat yetki belgesi olur resmi taşıma şirketinin.
  • -Doğru çalışan firma kendi araçlarına sahip olur ve araçlarına logosunu, açık iletişim adreslerini giydirme yaptırmış olur.
  • -Güvenli İçmeler taşıma şirketi kendi personeli ile çalışır. Personelinin sigortasını yapar ve profesyonel eğitir. Personeli firmanın logolu kıyafeti ile çalışır.
  • -Resmi firma resmi içmeler taşıma işini resmi nakliyat sözleşmesi ile yapar.
  • -Hizmetinin güvenceli ve güvenlikli yapan İçmeler taşıma işletmesi nakliyat sigortası yaparak olağan dışı durumlarda oluşabilecek hasara karşı eşyalarınızı nakliyat öncesinde sigortalar.

Yukarıdaki kriterleri firmaya sormak, doğru bilgi aldığımızdan emin olmak da yurttaş olarak bizim görevimiz. İçmeler taşınma işimizi doğru firmaya yaptırdığımızdan emin olmamızı sağlar.

İçmeler Taşımacılık Bilgilendirme

İçmeler taşıma için görüştüğünüz firma size, vergi levhasını sunamıyorsa, taşımacılık yetki belgesini gösteremiyorsa, üzeri logolu nakliyat araçlarını, firmanın logolu kıyafetini giymiş personelini gösteremiyorsa, sizinle sözleşme imzalamıyorsa, eşyalarınız için nakliyat sigortası yapmıyorsa, kendi firması adına ödemenize fatura kesmiyorsa lütfen o firmanın dolandırıcı ve korsan olabileceğini biliniz. Dikkatli olunuz. Bilinçli olunuz. İçmeler nakliyat adına sizi dolandırmasına izin vermeyiniz.

İçmeler Evden Eve Nakliyat Nerede?

Biz resmi tüm belgelere sahip, kendi araçlarımız ile ve kendi personelimiz ile çalışan söz ile anlaşmamızı yazılı hukuk metni ile imzalı taşıma sözleşmesi yapan taşıma öncesi mutlaka eşya sigortası yaparak İçmeler taşımacılık yapan firmayız.

Bize iletişim sayfamızdaki adresten isterseniz ofisimize gelebilirsiniz, çay kahve eşliğinde bizzat görerek, inceleyerek detay bilgi alabilirsiniz. İstediğiniz saatte yedi yirmi dört açık olan telefonlarımızdan da bize ulaşabilir bilgi alabilirsiniz. Maillerimiz yolu ile de isterseniz daha detay bilgi öğrenebilirsiniz.

Elbette İçmeler taşıma işinizi biz yapmak isteriz fakat bundan daha fazla önemsediğimiz, sizin mağdur olmadan, eşyanız zarar görmeden güvenli taşınmanıza yardımcı olmak ve doğru İçmeler evden eve nakliyat firmasını tercih etmenize yardımcı olmaktır.


 

icmeler Evden Eve Nakliyat