Tuzla Evden Eve Nakliye

Tuzla Evden Eve Nakliye 0536 385 39 55-0216 473 46 72

İstanbulun öğrenci kasabası diyebileceğimiz Tuzla on binlerce öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Öğrencilerin pek çoğu çok değişik nedenlerden dolayı her sene evlerini değiştirmektedirler. Bu da Tuzla Evden Eve Nakliye sektörünün ne kadar hareketli olabileceğinin işaretlerini vermektedir. Bir çok öğrenci evi demirbaş diyebileceğimiz ev eşyalarının çoğuna sahiptir. Buzdolabı, fırın, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi televizyon gibi başlıca demirbaş eşyaları sayabiliriz. Bu da öğrenci evinin hiç basit bir taşıma işlemi olmayacağının göstergeleridir. Her evin eşyaları kendisi için oldukça değerlidir. Öğrenci evi deyip küçümsemek olmaz nihayetinde o eşyalar o insanlar için oldukça önemli olmaktadır. Tuzla Evden Eve Nakliye her eşyanın kıymetinin bilinmesinin bilincinde olarak taşıma işlemini yapmaktayız.

Öğrencilerin Tuzla Evden Eve Nakliye sektörünün itici güçlerinden birisi olduğunu söylemiştik bir diğer itici güç de memur kesimidir. Sürekli bir memur tayininin yaşandığı Tuzla'da taşıma işleri de oldukça yoğun yaşanmaktadır. Memurlar ayrıntıya oldukça dikkat eden insanlardır bu da sektördeki ciddiyetsiz firmaların buralarda iş yapamayacağı anlamına gelmektedir. İlk iletişime geçildiği andan itibaren büyük bir ciddiyetle işinizi yapmaz iseniz bir memurun evini taşımanız oldukça zordur.

İster memur olsun isterse de öğrenci Tuzla Evden Eve Nakliye işi yaptıran insanların aradığı bir diğer özellik de ekonomik olmasıdır. Memur ve öğrencinin düşük gelirli olması kalitesiz hizmet alacağı anlamına gelmemelidir. Türkiye'nin aydın tabakasının büyük bir çoğunluğunu oluşturan bu insanların en kaliteli hizmeti en ekonomik bir şekilde almalarını sağlamak bizim için bir onurdur. Bütün müşterilerimize hiç bir ayrım yapmadan en kaliteli hizmet vermek bizim standartlarımız arasında yer almaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliye teknolojinin bütün nimetlerinden faydalanmaktadır. Son model araçlardan tutun da teknoloji harikası asansörlerimize kadar bütün yenilikler firmamızın bünyesinde bulunmaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda eğer taşıma ortamı müsait ise asansörlü taşıma yapmak bizim için de tercih sebebidir. Hem daha pratik olması hem de taşınan eşyaların daha güvenli taşınabilmesi açısından bizim için tercih sebebidir.
 Daha öncede söylediğimiz gibi bütün müşterilerimiz aynı öneme sahiptir. Her müşterimize sözleşme ve sigorta yapmak rutin bir işlem olmaktadır. Sözleşmesiz ve sigortası çalışan onlarca firmanın varlığına rağmen biz Tuzla Evden Eve Nakliye olarak öğrenci evi taşınırken bile sözleşme yapmaktayız. Kaliteli ve eşit hizmeti bütün müşterilerimiz için olduğunun önemli bir göstergesidir.

Profesyonel tuzla Evden Eve Nakliyat

Sokaklarda dolaştığınızda caddelerde onlarca tuzla nakliyat tabelası çıkacaktır. Arama motorlarında aradığınızda belki yüz belki yüzlerce tuzla taşıma şirketi bulacaksınız. Hepsi profesyonel midir? Hepsine güvenle eşyanızı taşıtabilir misiniz? Profesyonel bir tuzla taşıma işletmesinde olması gereken özellikler nelerdir?

Eşyanızı önemsiyorsanız tüm taşıma işlemlerinizi resmi ve güvenli yapmanız gerektiğini biliyorsunuzdur.

  1. -Profesyonel tuzla taşıma şirketleri resmi vergi kaydına sahiptir ve sizin rahatlıkla inceleyebileceğiniz şekilde vergi levhalarını sunarlar.
  2. -Uzman nitelikle tuzla nakliyat yapan şirketler, ulaştırma bakanlığından şehir içi ve şehirler arası taşıma belgesi alırlar ve bu yetki belgesi ile çalışırlar. İstediğinizde sizin incelemenize verirler.
  3. -Profesyonel tuzla evden eve firmaları kendi nakliyat araçlarına sahiptirler. Firmalarının logo ve iletişim bilgilerini araçlarına yaptıkları giydirme ile sergilerler.
  4. -İşinin ehli yasal tuzla taşımacıları eğittikleri, meslekte kadro ile sigortalı çalışırlar. Personellerine firma isimlerinin ve logolarının açık görüldüğü iş kıyafetleri ile üniformaları ile çalıştırırlar.
  5. -Sorumluluğunun bilincinde olan tuzla nakliyat firması, hukuki niteliği olan tuzla nakliyat sözleşmesi yaparak yasal sorumluluğunu da üstlenir.
  6. -Profesyonel tuzla taşıma şirketi, her an her türlü olasılığın olacağını hesap eder ve eşyalarınız için tuzla taşıma sigortası yaptıktan sonra taşıma işine başlar.

tuzla Evden Eve Ucuz Nakliyat Fiyatı

Öğrencilerin çok yoğun olmasından kaynaklı tuzla evden eve ucuz nakliyat fiyatı adı altında çok fazla reklamı hem internet ortamında hem de caddelerde yoğunca görüyoruz. Vergi olmadığından vergiden kaçıran, aracı olmadığından araç giderlerinden kaçıran, kendi elemanı olmadığından eleman masrafı olmayan bu komisyoncu korsancılar, öğrenci veya diğer yurttaşları tuzla ucuz nakliyat fiyatı 300 TL gibi rakamlar ile kandırmakta ve dolandırmaktadırlar. Kandırdıkları insanların taşıma işini başka firmaya satarak aradan komisyon almaktadırlar. Sattıkları firmada kapınıza gelip eşyanızı ambalaj yaptıktan sonra ama tam bu aşamada sizden eşyanız çok diye artı ücret talep etmektedirler. Yol uzun diye artı ücret, asansör ücreti için artı ücret istemektedirler. “Sizin anlaştığınız kişi biz değiliz o bizi bağlamaz” diye de sorumluluk almamaktadırlar. Bu tür reklamlara bu tür komisyoncu dolandırıcılar karşı lütfen duyarlı ve bilinçli tavır sergilemenizi can ve mal güvenliğiniz açısından öneriyor bu bilgiyi de dikkatinize sunuyoruz.

Sigortalı tuzla Nakliyat

tuzla evden eve taşımacılık için resmi firma ile sözleşmenizi ve tuzla taşıma sigortanızı yaptı iseniz  güvenle taşınabilirsiniz. İş sorumluluğunu ve eşya sorumluluğu resmi olarak firmanın üstlenmesi sizin ve eşyanız için önemli sigorta olacaktır.

 


 

tuzla Evden Eve Nakliyat