Tuzla Nakliyat Firması

Tuzla Nakliyat Firması

Tuzla nakliyat firması olarak biz her şeyden önce yasal ve resmi çalışmayı önemsiyoruz. Yasal olmayan hiç hizmetin çalışmanın içerisinde olmadık bundan sonrada olmayacağız.

Resmi Tuzla Nakliyat Firması

Tüm yetki belgelerini ilgili resmi kurumlardan almış, vergi mükellefiyeti olan, sigortalı personel ile ve kayıtlı araçlar ile çalışan nakliye firmasına resmi Tuzla nakliyat firması diyebiliriz.

Burada yurttaşı ilgilendiren kısım şudur. Vergi kaçırmaması, kayıt dışı çalışmaması ve olası sorunda hukuk karşısında güvencede olmasıdır.

Yasal nakliye şirketi ile çalışan yurttaş öncelikle hukuk güvencesinde iş yapar. Hukuk güvencesinin önemi sorun olduğunda anlaşılmaktadır.

Yasa Dışı Tuzla Taşımacılık Firmaları

İnternete girdiğiniz de binlerce sokağa çıktığınızda onlarca Tuzla taşımacılık firması ile karşılaştığınızı siz de fark ediyorsunuzdur. Nasıl oluyor tüm bunlar yasal mı?

İş yapan ve ticaretten biraz anlayan biri elbette yasal olmadıklarını bilecektir.

Yasal olmayan korsan firmaların size zararı nedir?

  • Öncelikle potansiyel hırsızdırlar. Önce can sonra mal güvenliğiniz risklidir.
  • Kamudan vergi kaçırdıkları için bir tür hırsızdırlar. Zira vergi tüm toplumun emeğidir.
  • Taşıma işini rast gele yaparlar. Eşya güvenliğinizi, kırılıp dökülmesini önemsemezler.
  • Size yalan söylerler. Biz resmi taşıma firması değiliz demezler. Sizi yanıltır, kandırırlar.
  • Eşyanızı taşır iken sözleşme yapmazlar. Hukuk karşısında sorumluluk almazlar.
  • Eşya nakliyesinde eşyanıza sigorta yapmazlar. Eşyanızın olası hasara uğramasından, kaybolmasından hiçbir şekilde sorumlu olmazlar. Telafisi ile uğraşmazlar. Sizi mağdur ederler.
  • Başlangıçta verdikleri fiyat ile işe başladıkları ve iş sürecinde aldıkları fiyat farklıdır. Misal 500 TL ye sözlü anlaşmışsınızdır. İşe başlayınca yakıt parası, yük asansörü parası, elemana bahşiş parası gibi gerekçeler ile sizden artı ücret alırlar. Adeta soyulursunuz.

Resmi olmayan Tuzla taşımacılık şirketlerine karşı bilgili ve duyarlı olmanızı öneririz.

Güvenli Tuzla Nakliye Firması

Güvenli Tuzla nakliye firması sizin açınızdan, resmi kaydı olan, sigortalı personel ve kendi araçları ile çalışan ve sözleşme yine nakliyat sigortası yaparak çalışan iş bitimi ödeme sonrası faturanızı veren firmadır.

Daha detaylı bilgi için ilgili departmandaki arkadaşımız ile bize ulaşabilirsiniz.


 

tuzla Nakliyat Firması