Tuzla Şehir İçi Nakliyat

Tuzla Şehir İçi Nakliyat

Tuzla şehir içi nakliyat hizmeti için gün geçmiyor ki bir, iki site daha kurulmasın, yayınlanmasın. Neredeyse her gün yeni firmalar faaliyete başlıyor. Bu denli ihtiyaç var mı? Nedir bu firmalar ne hizmeti veriyorlar? Yurttaşın taşıtacağı eşya güvenlikte mi? Nasıl güvenli Tuzla şehir içi taşımacılık firması bulunur?

Tuzla Şehir İçi Nakliyat

Üç milyonu aşan insan nüfusu ile Tuzla megapol bir kenttir. Öğrenci yoğunluğu, sanayi kenti olmasından kaynaklı işçi yoğunluğu, memur sayısının çok fazla olması, deniz ticareti merkezlerinden biri olması gibi nedenlerle her gün onlarca insan taşınıyor. Bu durum tuzla şehir içi nakliye firmaları için inanılmaz Pazar oluşturuyor.

Her kamyon alan kamyonun üzerine nakliyatçı yazan, internet sitesi açtıran kendini taşımacı ilan ediyor ve pazardan pay kapmaya çalışıyor. Bir kamyonet alıp üzerine nakliyatçı denilmekle nakliyatçı olunmuyor. Ucuzundan internet sitesi yayınlayarak reklam vermekle de taşımacılık yapılmıyor.

Bunlara Tuzla şehir içi nakliyat için ev veya iş yeri malzemesi emanet edilmez. Etmek risklidir.

Tuzla Şehir İçi Taşımacılık Firması

Bir firmanın sahiden Tuzla şehir içi taşımacılık yapabilmesi için bazı yasal belgelere ihtiyaç var. Taşıma araçlarına ihtiyaç var. Taşıma personeline gerek var.

Tuzla şehir içi taşımacılık firmasında olması gereken vasıflar nelerdir?

Tuzla şehir içi taşımacılık olması gereken vasıflar şunlardır.

  1. Mutlaka vergi kimliği olmalıdır. Bu kamusal sorumluluktur.
  2. Şehir içi taşıma yapabilmek için “yetki belgesi” şarttır. Bu da kamusal zorunluluktur.
  3. Nakliyat araçları firmaya ait olmalıdır. Firmanın logosu ve iletişim bilgileri araç üzerinde baskı yapılmış olmalıdır. Şeffaflık gereğidir.
  4. Personel firma bünyesinde daimi çalışmalıdır ve firmaya ait iş kıyafeti ile çalışmalıdır.
  5. Tuzla şehir içi taşımacılık sözleşmesi yapmalıdır. İmzalamalıdır. Yasal görevdir.
  6. Taşıma öncesi, eşyalar nakliye sigortası ile sigortalanmalıdır.

En azından asgari düzeyde bunların bir firma da olması gerekir. Yurttaş, bu vasıfların o firmada varlığını kontrol etmeyi bilgisinde tutmalı ve dikkat etmelidir.

Tuzla Şehir İçi Nakliyat Fiyatı

Tuzla şehir içi nakliyat fiyatı için yasal ve profesyonel taşıma şirketleri ücretsiz ekspertiz gönderdikten ve taşımayı planladıktan sonra fiyat verirler. Tuzla şehir içi nakliyat fiyatı 570 TL, Tuzla şehir içi nakliyat fiyatı 1570 TL şeklinde somut ücrete dönüştürüp anlaşırlarsa sözleşme imzalarlar.

Dolandırıcı kimi firmalar Tuzla şehir içi ucuz nakliyat fiyatı 400 TL şeklinde reklam yaparlar. Amaçları yurttaşı ucuz rakam ile tuzağa düşürmek ve dolandırmaktır. Lütfen bu bilgiyi de dikkatinizde tutunuz.

Tuzla şehir içi nakliye için daha detaylı bilgi almak istiyorsanız veya ihtiyaç duyuyorsanız, bize ulaşabilir, ilgili arkadaşımızdan daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 


 

tuzla Şehir İçi Nakliyat